Ankara Hacamat

Ankara Hacamat

Ankara da hacamat konusunda profesyonel ve garanti hizmet. Hacamat Ankara da 1 numara olarak Türkiye geneline hizmet veriyoruz. Hacamat tarihimize eski ve doğal olduğu için çok etkili çözüm ile hacamat için bize başvurun. Ankara hacamat konusunda belgeli sizlere yararlı ve Ankara hacamatta en güvenilir ekibimizle bay, bayan teknik personelimiz daima güler yüzlü akupunktur ve manuel terapi sağlık uzmanlarımız ile

Hacamat Ankara Haber

 

HACAMAT’A YOĞUN İLGİ Hızla popüliretesi artan Doğal tedavi yöntemlerinin en tesirlisi, en faydalısı Hacamat artık Türkiye’de hızla yayılmaya başladı. Ankara hacamat ta bir örneği.

Hacamat Ankara Gen.Tr  10-15 kişi iken şimdi kayıtlı ve profosyonel eğitimli 3bin kişinin uygulama yaptığını söylüyor.

 

HACAMAT NEDİR? Hacamat doğal tedavi yöntemlerinin en  faydalısıdır. Hacamat kan ile alakalı tüm hastalıklara faydalıdır.

 

HACAMAT ‘ın FAYDALARI; Tansiyon ,migren, baş ağrısı, bel ve omuz ağrıları başta, fibromiyalji , epilepsi, unutkanlık, stres, dikkat dağınıklığı başta olmak üzere kan ile alakalı tüm hastalıklara çok faydalıdır.

 

Modern tıpta yüksek tansiyon ve migren  çaresi olmayan hastalıklar diye tarif edilir. Düzenli hacamat ve diğer doğal yöntemlerden faydalanarak tansiyondan iyileşenlerin oranı %90 oranında olduğunu söyleyen Kürşat Arslan Hacamat Tedavisi’nin yasallaşması gerektiğine dikkat çekiyor.

 

HACAMAT YASAL OLSUN; isteyen herkes bu mesleği öğrenip hijyenik koşullarda herkese  uygulama imkanı verilsin diyen site başkanı Kürşat Arslan Türkiye SGK 1 günde ilaçlara 50 milyon TL harcıyor. Hacamat yasal olduğunda bu harcanan rakam %90 azalacağı gibi yurtdışına fütursuzca savrulan israf edilen vergilerimizde kendi halkımızın cebinde kalacaktır.

 

HACAMAT KURSU;  Ankara Haccamlar Derneği katkılarıyla  tarafından  her ay düzenli olarak verilen Hacamat kurusuna talepler çok yoğun.

 

Hacamat İstanbul ve Ankara şubelerinde hastalara danışmanlık yapan Hacamat Kürşat Arslan hastalarını artık öncelikle Hacamat ile tedavi etmeye çalıştığını, başta Tansiyon, migren, kronik baş ağrısı, bel ağrıları, panik atak gibi rahatsızlıklarda çok başarılı sonuçlar aldığını söyledi.

 

Ankara Haccamlar Dernegi Başkanı Kürşat Arslan , Hacamat mesleğini isteyen herkesin öğrenebileceğini , Türkiye nin acilen sağlık bakanlığı onaylı ara eleman  Hacamat Teknisyenleri yetiştirmesi ve bunun altyapısının oluşturulmasının her yönden ülkemize katkı sağlayacağını belirttiler.

Ankara ve İstanbul da Hacamat kliniğinde hasta danışmanlığı da yapan Dr. Oğuz bey kan ile alakalı tüm hastalıklara hacamatın çok faydası olduğunu; hiçbir sağlık problemi olmayan, sağlıklı olan herkesin sağlığını koruma  amaçlı asgari yılda 3 veya 4 kez hacamat yaptırmalarının bağışıklık sistemini kuvvetlendireceğini ilave etti.