Akapunktur Tedavisi Yan Etkileri

Akapunktur tedavisi uzun yıllardır uygulanan, Uzak doğudan tüm dünyaya yayılmış bir tedavi yöntemidir. Vücudun bazı bölgelerindeki noktalara basınç ve iğne batırılması ile uygulanmaktadır. Akapunktur Tedavisi Yan Etkileri bulunmamaktadır. Ancak hastalar tedavi sırasında, psikolojik olarak stres altına girdiklerinde küçük sorunlar yaşanmaktadır.

 Akapunktur Tedavisi Yan Etkileri olmayan, vücut sağlığını olumlu yönde etkileyen tedavi yöntemidir. Her seans ortalama olarak 8 – 10 dakika arası değişmektedir. Bu tedavi yöntemi ile eklem ağrıları, boyun ağrıları, sırt ağrıları gibi hastalıkları iyileştirici özelliği bulunmaktadır. Akapunktur Tedavisi Yan Etkileri olmaması ve her seansın kısa süre içerisinde tamamlanması ile son yıllarda oldukça tercih edilmektedir.

 Bu tedavi yönteminden yararlanmak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Ekonomik açıdan kolaylık sağlarken, sağlığınızı da garanti altına almaktayız. Ekibimiz içerisinde uzman, disiplinli ve güler yüze sahip olan uzmanlarımız ile kaliteli hizmeti sunmaktayız.